Usługi wymiany matryc w laptopach

Oferujemy szeroki wachlarz usług wymiany matryc w laptopach. Skontaktuj się z nami – pomożemy!

Laptop działa, ale nie wyświetla obrazu? Pojawiają na nim paski, plamy? Przegrana walka z grawitacją spowodowała pęknięcie? Bez obaw, nie ma potrzeby wyrzucać całego laptopa. Co natomiast trzeba zrobić to wymienić w nim matrycę. Skontaktuj się z nami lub przyjdź do naszego serwisu!

Czy moją matrycę można wymienić?

Bez wątpienia. Zajmujemy się wymianą każdych matryc, niezależnie od marki laptopa, typu (LCD, LED), rodzaju (np. TN, VA, IPS), ani parametrów (rozdzielczość, przekątna ekranu).

Jakie są objawy uszkodzenia matrycy?

Nie da się ich przegapić 🙂

Uszkodzone mechanicznie ekrany będą miały widoczne pęknięcia, przy włączonym laptopie mogą wyglądać jak pionowe paski lub plamy (często nazywane rozlanym ekranem). 

Matryce mogą posiadać również przebarwienia lub martwe piksele, one powstać mogą podczas zwykłej eksploatacji, bez “pomocy” z zewnątrz.

Czasami pojawiają się objawy takie jak znikanie obrazu, migotanie lub brak jakiegokolwiek podświetlenia. Takie oznaki są wbrew pozorom bardziej optymistyczne, bo mogą oznaczać problemy z inwerterem, a nie samą matrycą.

Czy matryca którą kupiłem jest właściwa?

Samodzielny dobór odpowiedniej matrycy nie zawsze może okazać się trafny, czasami laptopy posiadają kilka rewizji swojego modelu i matryca zwyczajnie nie będzie pasowała. Dostępnych jest też mnóstwo zamienników, które mogą okazać się dobrym rozwiązaniem dla naszych portfeli – z ich doborem należy jednak uważać jeszcze bardziej.

Z tego też powodu z reguły nie montujemy matryc przyniesionych nam przez klientów. Nie znamy ich pochodzenia, ani nie mamy pewności, że nie uszkodzi innych komponentów laptopa.

Nie ma jednak problemu, chętnie podzielimy się swoim doświadczeniem i pomożemy z doborem i wymianą. Zapraszamy do kontaktu!

    Skontaktuj się w sprawie wymiany matrycy

    Jeśli chcesz podać więcej informacji lub załączyć pliki, skorzystaj z formularza na stronie Kontakt.