Naprawa kubka H-Cup TIENS

Naprawa kubka H-Cup TIENS

, ,

Nie znamy się na zdrowiu, ale z całą pewnością wiemy co nieco o różnych nowinkach technologicznych pomagających nam to zdrowie utrzymać na dłużej. Przekonał się o tym jeden z naszych klientów, który zostawił nam do naprawy swój kubek nasycający wodę… wodorem. Z informacji jakie otrzymaliśmy urządzenie nagle przestało się ładować. Czas zajrzeć do środka.

Kubek, mimo iż nie tani, nie ma skomplikowanej konstrukcji, nie jest to urządzenie wielozadaniowe – ma tylko jedno – problem więc udaje się zlokalizować praktycznie od razu: spuchnięta bateria.

W tym miejscu warto wspomnieć, że skojarzenie chińskich produktów z niską jakością wykonania powoli i zasłużenie odchodzi w niepamięć. Pewne elementy eksploatacyjne w wielu urządzeniach elektronicznych są zwyczajnie podatne na uszkodzenia oraz zużycie i nie wynika to w cale z kraju ich produkcji. Wymiana baterii to jeden z najprostszych i podstawowych zabiegów regeneracji używanej elektroniki, tak więc problem rozwiązany zostaje szybko.

Ten przykład pokazał, że wydając parę złotych – bo koszt nowej baterii to około 20 zł – na dość powszechny element wymienny można uratować urządzenie warte blisko 6000 zł. Opłacalne? Jak najbardziej.

Jak podoba się efekt końcowy? Kubek znów się ładuje, wodoruje i przy tym bardzo dobrze się prezentuje. Na zdrowie! 🙂

 

 

Udostępnij:

LEAVE COMMENT